Choď na obsah Choď na menu
 


Celoslovenské kolo súťaže MCH

13. 7. 2013

Dňa 6.júla sa konalo Celoslovenské kolo Súťaže MCH v Bernolákove pri Bratislave . Z našich mladých chovateľov sa tam zúčastnili traja MCH , ktorý postupovali z Oblastného kola z Nitry medzi najlepších .
 V I.kategórii súťažili dvaja  MCH a to Miroslava Halásová v odbornosti : "Chov oviec a kôz " a Juraj Kramár v odbornosti: "Chov akváriových rýb " . V II. kategórii súťažil jeden náš MCH a to Kristián Melenec. Kristián súťažil  v odbornosti  : "Chov exotického vtáctva " .

 

Umiesnenie bolo pre našu organizáciu nadmieru uspokojivé . Miroslava Halásová v odbornosti : "Chov oviec a kôz "  dosiahla prekrásne 1: miesto a tak bola najlepšou mladou chovateľkou vo svojej odbornosti na Slovensku . Tak isto skončil aj  Juraj Kramár v odbornosti: "Chov akváriových rýb " na prekrásnom 1. mieste . Kristián Melenec  v odbornosti  : "Chov exotického vtáctva " . získal prekrásne 2. miesto .

 

Sme veľmi potešení a spokojný s chovateľskými a vedomostnými úspechmi našich mladých , a želáme im veľa , veľa ďalších úspechov

 

Náhľad fotografií zo zložky Celoslovenské kolo súťaže MCH 2013